
Ubytování Jeseníky - levné ubytováníChata Miroslav |
Chata Miroslav je postavena na výletním místě, na samotě, 600m od obce. V zimním období jsou velmi populární lyžařské vleky, vzdálené necelých 100m od chaty Miroslav. V ostatních ročních obdobích poloha chaty láká svojí pohodou a klidem. 31 hostů můžeme ubytovat ve 1/1, 2, 2/2, 3/2 6/2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Náročnějším klientům můžeme nabídnout apartmán s vlastním vchodem, obývací místností, koupelnou se saunou, dvěmi ložnicemi a zařízenou kuchyní. Z apartmánu je krásný výhled přímo na sjezdovky, je zde možnost ubytovat až 8 osob. Chata má restauraci s vyhlídkovou terasou. Restaurace je také vhodná pro pořádání různých společenských akcí a soukromých oslav.
Speciální nabídku apartmánu a pokojů nalezenete zde.
Rezervace ubytování zde.

Penzion Pod Sněhulákem je postaven na úpatí kopce Miroslav. Velká travnatá plocha přímo vybízí ke sportovnímu vyžití. Ve 2, 4,6 a 7 lůžkových pokojích ubytujeme celkem 39 hostů. Součástí je společenská místnost s barem, která slouží zároveň i jako jídelna. Objekt je zejména vhodný pro skupinové pobyty, školní výlety, školy v přírodě a různé rodinné oslavy a akce. Dostupnost k vlekům v zimním období je zajištěn zdarma skibusem, který jezdí nepřetržitě od penzionu přímo ke sjezdovkám zcela zdarma. Vzdálenost objektu od sjezdovek je 500m.
Volný termín 4.2.-11.2.2012 v penzionu Pod Sněhulákem, speciální cena pro skupinový pobyt nad 10 osob 320Kč/os/noc s polopenzí!!! Rezervujte na tel. 608 883 000
pro informace o termínech volejte +420 608 883 000